Posjeta rukovodstva Milli Görüş Udruženju ''Mladi muslimani''

U srijedu, 23. februara u posjeti našem Udruženju bila je visoka delegacija organizacije Islam Toplumu Milli Görüş (Islamska zajednica Milli Goruš) iz Njemačke. Riječ je o dokazanim prijateljima i partnerima Udruženja ''Mladi muslimani'', a intenzivna saradnja između dvije organizacije traje više od decenije. Na naše veliko zadovoljstvo na čelu delegacije Milli Görüşa bio je gospodin Yavuz Çelik Karahan, generalni predsjednik organizacije sa svojim šefom kabineta gospodinom Emrullahom Yaylaom, te gospodinom Celalom Tüterom, predsjednikom studenata organizacije Milli Görüş. Sa njima su bili i gospodin Edin Salković, predsjednik i gospodin Adem Kasa, generalni sekretar, Udruženja ''Balkanski narodni pogled'' iz Sarajeva, koje ima posebno izraženu saradnju sa Islam Toplumu Milli Görüş.
U izuzetno srdačnom razgovoru gospodin Yavuz Çelik Karahan je istakao zadovoljstvo našom uspješnom saradnjom, te činjenicu da On i njegove kolege iz Islam Toplumu Milli Görüş izuzetno cijene ulogu koju su predstavnici našeg Udruženja na čelu sa rahmetli Alijom Izetbegovićem imali u uspostavi Bosne i Hercegovine kao suverene i nezavisne države svih njenig građana. Da izuzetno cijene ulogu koju su imali naši članovi u odbrani Bosne i Hercegovine tokom agresije, te da cijene rad našeg Udruženja danas na očuvanju onoga što je uspostavljeno 90-ih godina prošlog stoljeća.
Predsjednik našeg Udruženja gospodin Edhem Bakšić upoznao je goste o planu naših aktivnosti u ovoj godini i izrazio zadovoljstvo saradnjom sa organizacijom Islam Toplumu Milli Görüş.
100_1165555U srijedu, 23. februara u posjeti našem Udruženju bila je visoka delegacija organizacije Islam Toplumu Milli Görüş (Islamska zajednica Milli Goruš) iz Njemačke. Riječ je o dokazanim prijateljima i partnerima Udruženja ''Mladi muslimani'', a intenzivna saradnja između dvije organizacije traje više od decenije. Na naše veliko zadovoljstvo na čelu delegacije Milli Görüşa bio je gospodin Yavuz Çelik Karahan, generalni predsjednik organizacije sa svojim šefom kabineta gospodinom Emrullahom Yaylaom, te gospodinom Celalom Tüterom, predsjednikom studenata organizacije Milli Görüş. Sa njima su bili i gospodin Edin Salković, predsjednik i gospodin Adem Kasa, generalni sekretar, Udruženja ''Balkanski narodni pogled'' iz Sarajeva, koje ima posebno izraženu saradnju sa Islam Toplumu Milli Görüş.
U izuzetno srdačnom razgovoru gospodin Yavuz Çelik Karahan je istakao zadovoljstvo našom uspješnom saradnjom, te činjenicu da On i njegove kolege iz Islam Toplumu Milli Görüş izuzetno cijene ulogu koju su predstavnici našeg Udruženja na čelu sa rahmetli Alijom Izetbegovićem imali u uspostavi Bosne i Hercegovine kao suverene i nezavisne države svih njenig građana. Da izuzetno cijene ulogu koju su imali naši članovi u odbrani Bosne i Hercegovine tokom agresije, te da cijene rad našeg Udruženja danas na očuvanju onoga što je uspostavljeno 90-ih godina prošlog stoljeća.
Predsjednik našeg Udruženja gospodin Edhem Bakšić upoznao je goste o planu naših aktivnosti u ovoj godini i izrazio zadovoljstvo saradnjom sa organizacijom Islam Toplumu Milli Görüş.
100_11633
100_11600